Kontakt

Monika Stępniewska

Szef Sprzedaży

22 812 75 01

22 812 75 01 m.stepniewska@autogala.pl

Konrad Pokrzywnicki

Kierownik działu samochodów używanych

22 812 75 01

609 475 298

22 812 75 01 609 475 298 k.pokrzywnicki@autokometa.pl

Adrian Sowa

Kierownik serwisu

22 812 75 01

22 812 75 01 a.sowa@autogala.pl

Andrzej Toborek

Doradca serwisowy

22 812 75 01

603 656 668

22 812 75 01 603 656 668 a.toborek@autokometa.pl

Krzysztof Łakomy

Doradca serwisowy

22 812 75 01

605 506 644

22 812 75 01 605 506 644 k.lakomy@autokometa.pl

Tomasz Puścian

Doradca serwisowy

22 812 75 01

603 966 664

22 812 75 01 603 966 664 t.puscian@autokometa.pl

Renata Roszkiewicz

Likwidator szkód komunikacyjnych

22 812 75 01

605 909 996

22 812 75 01 605 909 996 r.roszkiewicz@autokometa.pl

Dariusz Buczek

Doradca Klienta działu blacharskiego

22 812 75 01 w.210

22 812 75 01 w.210 d.buczek@autokometa.pl

Tomasz Mądry

Doradca Klienta ds. części zamiennych

22 812 75 01 w.5

22 812 75 01 w.5 t.madry@autokometa.pl

Jacek Araszkiewicz

Doradca Klienta ds. części zamiennych

22 812 75 01 w.5

22 812 75 01 w.5 j.araszkiewicz@autokometa.pl

Beata Kozieł

Specjalista ds. marketingu

22 812 75 01 w.106

22 812 75 01 w.106 b.koziel@autogala.pl

Sergiusz Brzeziński

Doradca Klienta

22 812 75 01

601 765 545

22 812 75 01 601 765 545 s.brzezinski@autokometa.pl

Formularz Kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)
Nota prawna
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz w
celach archiwizacyjnych . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.